Koşuyolu çekici telefonu 0546 786 25 30 Telefonu
koşuyolu çekici

Koşuyolu Çekici

Profesyonel şekilde gerçekleştirilen oto kurtarıcı hizmetleri sayesinde aracınızda oluşabilecek her türlü hasarda profesyonel hizmet almanız sağlanmaktadır.

Farklı marka ve model araçları oluşacak olan arıza durumunda Koşuyolu çekici çalışmalarıyla kısa süre içerisinde adresin bulunduğu noktadan alınması sağlanmaktadır. İtinalı şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar sayesinde araçlara hasar vermeden taşınması sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet sağlamak adına Koşuyolu çekici hizmetlerinde özellikle müşteri memnuniyeti planda tutularak en iyi şekilde hizmet verilmektedir.

Yeterli kapasiteyle hizmet vermekte olan Koşuyolu çekici yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak ekip ile kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Uzman ekip tarafından yapılan kontrollerin ardından araç çekiciye alınarak güvenli bir şekilde taşıma işlemi yapılmaktadır. Firma hizmete başladığı günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarına uygun şekilde çalışmalarını söylemektedir. Bu sayede özellikle güvenilir hizmet almak isteyenler için  hizmeti ile bölgedeki taleplerin karşılanmasını sağlamaktadır.

Koşuyolu Çekici Fiyatları

Araçların modelleri, markalarını ve taşıma mesafesine göre belirlenecek olan Koşuyolu oto çekici fiyatları üzerinden hizmet verilmektedir. En iyi fiyat garantisi ile kaliteli hizmet almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler doğrultusunda taleplerini ileterek kısa sürede bulundukları adreste hizmet alabilirler. Uzman ekip tarafından yapılacak olan çalışmalar sayesinde Koşuyolu çekici  hizmetleri tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Merak ettiğiniz her türlü konuda firma ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Çekici 7/24 Oto kurtarma çekici hizmetimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Kadıköy Çekici Acıbadem, Necipbey Sk No:3, 34718 Kadıköy/İstanbul

info@kadikoyotocekici.org
0541 690 10 34
kadikoyotocekici.org

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA