Bostancı Çekici, Bostancı oto çekici 0546 786 25 30
bostancı çekici

Bostancı Çekici

Bostancı çekici olarak Yol yardımı hizmetleri içinde yer alan oto çekicileri trafikte sorun olan yerlerde her zaman görülen araçlardır.

 

Çünkü hareketsiz kalmış bir aracı büyüklüğüne bakmaksızın ancak vinç tipi bostancı çekici ile kaldırabilirsiniz. Ne yazık ki trafik kazalarında da biz çalışıyoruz. Bu yüzden bütün sürücülerimizden trafik kurallarına mutlak surette uymalarını rica etmekteyiz.

Bostancı oto çekici firması

 

Bahsetmek istediğimiz konu oto kurtarma firması olmayı düşünüyorsanız neler yapmanız gerek türü verilen öğütlerdir. Araç kiralama şirketleri ile iyi geçinin, çok tanıdığınız varsa özellikle trafik polislerini tanıyorsanız bu işe kalkışın ya da oto tamircilerine kartvizit bırakın türü pazarlama yöntemleri işimizde bir dereceye kadar önemlidir.  bostancı Oto çekici hizmeti vermek öncelikle sürücülerin güvenini kazanmaya bakar. Firmamız bu alanda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Şehir içi veya şehir dışı oto çekme işinde çalışan araçlarımız olması gerektiği gibi K belgelidir ve her an bakımları yapılmaktadır. Bütün otomobil sahipleri için araçlarının çok kıymetli olduğunu biliyoruz.Kadıköy oto Çekici olarak kesintisiz hizmet sizler ile birlikte devam etmektedir.

 

Bostancı Çekici Desteği

 

İhtiyaç duyulduğu anda tekne taşımacılığı konusunda da hizmetinizdeyiz. Deniz araçları da bütün emniyeti sağlanmış olarak bir yerden bir yere firmamız tarafından götürülebilir. Müşteri memnuniyetini öne alarak çalışmak bizim profesyonel iş anlayışımızdır.  bostancı çekici işi öncelikle güven işidir.

 

Firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Telefonumuzun aracınızda olmasını rica ediyoruz. Ayrıca internet adresimiz üzerinden de bize her an ulaşabilirsiniz. Konum atabiliyorsanız işimiz çok daha hızlanır.

 

Kadıköy Çekici 7/24 Oto kurtarma çekici hizmetimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Kadıköy Çekici Acıbadem, Necipbey Sk No:3, 34718 Kadıköy/İstanbul

info@kadikoyotocekici.org
0541 690 10 34
kadikoyotocekici.org

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA